,

Xblitz BLAZE samochód zdalnie sterowany

283,74 zł

Xblitz BLAZE samochód zdalnie sterowany. Skala: 1:18; Akumulator: Li-Ion 1500mAh, 7.4.

Brak w magazynie

SKU: 5902479676531 Kategorie: ,

Xblitz BLAZE samochód zdalnie sterowany – opis i zastosowanie

Produkt marki Xblitz. Szczegóły i parametry poniżej odpowiadają informacjom opublikowanym dla tego modelu przez producenta.

Najważniejsze cechy

  • Skala: 1:18
  • Akumulator: Li-Ion 1500mAh, 7.4
  • Napęd: 4×4 (+2x mechanizm różnicowy)
  • Opony: 7×4 cm elastyczne ze specjalnym bieżnikiem
  • Prędkość: Do 45 km/h

Specyfikacja techniczna

Skala1:18
AkumulatorLi-Ion 1500mAh, 7.4
Napęd4×4 (+2x mechanizm różnicowy)
Opony7×4 cm elastyczne ze specjalnym bieżnikiem
PrędkośćDo 45 km/h
Czas pracy na jednym ładowaniu~ 30 min
Czas ładowania~ 230 min
Zasięg~ 100 m
Przednie światła LEDTak
Niezależne sprężynowe zawieszenieTak
Bateria kontrolera2x AA 1.5V (brak w zestawie)
Częstotliwość pracy kontrolera2.4 GHz
Wymiary27.5 x 19 x 9 cm
Waga0.65 kg
Zawartość zestawuSamochód RC Xblitz Blaze, kontroler, 2x akumulator Li-ion 1500mAh, 7.4V, przewód ładujący USB, śrubokręt, akcesoria montażowe, instrukcja obsługi
Wymiary pudełka27.2 x 21.3 x 17.6 cm
Waga pudełka1.1 kg
Kod EAN5902479676531
Kod PNXBL-BAB-RC003
AdresKGK Trend sp. z o.o. ul. Ujastek 5B, 31-752 Kraków

Dane techniczne według informacji producenta Xblitz.

Skala

1:18

Akumulator

Li-Ion 1500mAh, 7.4

Napęd

4×4 (+2x mechanizm różnicowy)

Opony

7×4 cm elastyczne ze specjalnym bieżnikiem

Prędkość

Do 45 km/h

Czas pracy na jednym ładowaniu

~ 30 min

Czas ładowania

~ 230 min

Zasięg

~ 100 m

Przednie światła LED

Tak

Niezależne sprężynowe zawieszenie

Tak

Bateria kontrolera

2x AA 1.5V (brak w zestawie)

Częstotliwość pracy kontrolera

2.4 GHz

Wymiary

27.5 x 19 x 9 cm

Waga

0.65 kg

Zawartość zestawu

Samochód RC Xblitz Blaze, kontroler, 2x akumulator Li-ion 1500mAh, 7.4V, przewód ładujący USB, śrubokręt, akcesoria montażowe, instrukcja obsługi

Wymiary pudełka

27.2 x 21.3 x 17.6 cm

Waga pudełka

1.1 kg

Kod EAN

5902479676531

Kod PN

XBL-BAB-RC003

Adres

KGK Trend sp. z o.o. ul. Ujastek 5B, 31-752 Kraków

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Xblitz BLAZE samochód zdalnie sterowany”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewijanie do góry